Hakkımızda

 Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Yıldızlar CateringFirmamız 1992 yılında Et lokantası ve restaurant olarak hizmete başlamış olup, 1997 yılından itibaren restaurant hizmetinin yanında servis ve catering (toplu yemek) olarak da hizmet sektöründe kendini yenileyerek bu hizmetlerde var olmaya  devam etmektedir.

 

Amacımız: Kusursuzu başarmak, hedefi kalite olan işletmemizi uzun yıllar hizmet sektöründe birikim ve tecrübesiyle tabldot yemek hizmetinde daha üst seviyelere taşımaktır. Faaliyetlerimiz arasında yemekhanemizde pişirilip yerinize servis (taşıma yemek), ayrıca yerinizde pişirme (yerinde üretim) olarak adlandırdığımız hizmetleri bulunmaktadır. Toplumumuzun kendine özgü beslenme alışkanlıkları, örf ve adetleri, uygulamaları, beslenme kültürü ve en önemlisi kendine has damak zevki ve mutfağı bulunmaktadır. Bunun bilincinde olan Yıldızlar Catering; Lezzet, kalite, temizlik, hijyen ve servis konusunda en yüksek standart ile günümüz teknolojisini kullanarak siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 

Beslenmenin insan yaşamı üzerindeki öneminin bilincinde olan firmamız usta aşçılarıyla bu işi en mükemmel şekilde sürdürmekte ve her geçen gün çağın gereklerine uygun olarak modernleşmekte, kadrosunu daha da genişletmektedir.

 

Kullanılan tüm kuru bakliyatlarımız, mamül malzemelerimiz TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜNE uygun ürünler olup birinci kalitede sebze ve meyvelerimiz profesyonel kadromuz tarafından günlük olarak alınmakta ve tüketime sunulmaktadır.

 

Çağdaş,modern ve sıcak bir ortamda siz değerli müşterilerimizle çalışmayı arzular işletmemize ziyarete her zaman bekleriz.

Yıldızlar Catering İnteraktif Avantajlar

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Menülerimiz Hakkında Anlık Bilgilendirme Avantajı

Uygun Fiyatlar
Uygun Fiyatlar

Bireysel veya Kurumsal Her Bütçeye Uygun Fiyat Avantajı

Bize Yazın
Bize Yazın

Öneri ve Düşüncelerinizi Bizimle paylaşın

7/24 Hizmet
7/24 Hizmet

Profesyonel Kadromuz ile Tüm Markalara Hizmet Veriyoruz.

Yıldızlar Catering

Kalite ayrıcalık değil, bir haktır..

Firma Kapasitemizİstatistik


Günlük Üretim

Taşıma Hizmeti

Yerinde Üretim

Özel Davet

Organizasyon Hizmeti